Rijkeboer-Dikker Stamboom

Ontdek de geschiedenis van onze families

Lena Geluk

Lena Geluk

Vrouwelijk 1889 - 1956  (67 jaar)


Generaties:      Standaard    |    Compact    |    Verticaal    |    Alleen tekst    |    Register    |    Tabellen

Generatie: 1

  1. 1.  Lena Geluk is geboren op 10 jan 1889 in Poortvliet,ZE,NLD; is gestorven op 18 mei 1956 in Scherpenisse,ZE,NLD.

    Lena is getrouwd met Pieter Jagt op 15 jun 1911 (civil) in Poortvliet,ZE,NLD. Pieter (zoon van Jacob Dingenus Jagt en Jacoba de Bruijne) is geboren op 25 nov 1885 in Scherpenisse,ZE,NLD; is gestorven op 2 aug 1960 in Sint Annaland,ZE,NLD. [Gezinsblad] [Familiekaart]

    Kinderen:
    1. 2. Pieter Jagt  Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven is geboren in 1912 in Scherpenisse,ZE,NLD; en is gestorven.


Generatie: 2

  1. 2.  Pieter Jagt Nakomelingen tot dit punt grafisch weergegeven (1.Lena1) is geboren in 1912 in Scherpenisse,ZE,NLD; en is gestorven.

    Pieter is getrouwd met Lena Jacomina Quaak op 19 jul 1934 (civil) in Scherpenisse,ZE,NLD. Lena (dochter van Izak Quaak en Cornelia Jacoba Beeke) is geboren in 1916 in Scherpenisse,ZE,NLD; en is gestorven. [Gezinsblad] [Familiekaart]